O nás

 

 

Myšlienka vytvorenia detailingového štúdia vznikla v roku 2012, spojením síl mladých automobilových nadšencov. Napriek pomerne krátkemu pôsobeniu na trhu, naša snaha ponúknuť profesionálne a kvalitné služby v oblasti údržby, renovácie a aplikácie ochranných povlakov pre majiteľov motorových vozidiel neustále rastie. Naše portfólio sa skladá zo širokej ponuky služieb zameraných na exteriér a interiér, ako aj kompletné detailingové programy. Dbáme na kvalitu, profesionalitu a individuálny prístup pri každej zákazke, o čom svedčí množstvo úspešných projektov a spokojných zákazníkov.

 

 

 

 

Prečo „Detail Art“?

 

 

Detail Art sa špecializuje na údržbu, renováciu a aplikáciu ochranných povlakov pre všetky typy vozidiel. Od Škody po Ferrari, celých vozových parkov firiem, až po majiteľov súkromných lietadiel, tam všade dokáže tím Detail Art nájsť svoje uplatnenie. Pre mechanické problémy sú tu odborné servisy, pre vizuálnu a estetickú stránku sme tu my!

 

Hľadáte pomoc ohľadom odstránenia škrabancov, opravy nekvalitnej práce po lakovaní alebo renovácie starších lakov? Alebo sa zaujímate o hĺbkové čistenie interiéru a kože, ochranu a ošetrenie nového vozidla alebo kompletný balík detailingových programov? Tím Detail Art je tu pre Vás, preto nás neváhajte kontaktovať a my Vám radi poskytneme naše odborné služby aj s kompletným poradenstvom.

 

Viac informácií ohľadom našich prác alebo aktuálneho diania, nájdete v sekcii „Galéria“ na našej WEB stránke, alebo nás nájdete aj na Facebooku!

 

Detail Art je certifikovaná spoločnosť na aplikáciu produktov Ceramic Pro od spoločnosti Nanoshine LTD.

Detail Art je certifikovaná spoločnosť pre používanie produktov a systémov 3M Automotive.